sound by Jbgmusic

SŁUCHASZ TERAZ :                          Magda.Leny Frączek z płyty  "E F F A T H A" 

REGULAMIN

Regulamin Sklepu internetowego ViaVeritas.pl

 

1. 

Regulamin określa szczegółowe zasady korzystania oraz dokonywania zakupów w Sklepie internetowym ViaVeritas.pl – www.viaveritas.pl

   

2.

Sklep internetowy ViaVeritas działający pod adresem www.viaveritas.pl prowadzi firma ViaVeritas Jarosław Synak, ul. Tczewska 14, 85-382 Bydgoszcz NIP: 967-029-16-59, REGON: 091501783. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 000970636

   

3.

Sklep internetowy ViaVeritas.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet, a złożenie zamówienia w nim jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

   

4.

Zakupów można dokonać:

 

       - bez rejestracji - wtedy obowiązują ceny bez rabatu

 

       rejestrując się - dokonujesz zakupów po cenach specjalnych z rabatem 

   

5.

Wraz z dokonaniem zamówienia, Klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia.

   

6.

Dokonując rejestracji klient wyraża zgodę na regularne otrzymywanie powiadomień drogą elektroniczną zawierających recenzje książek, informacji o ciekawych wydarzeniach, artykułach, a także informujące o nowościach wydawniczych.

   

7.

Wszystkie ceny podane na stronie Sklepu internetowego ViaVeritas.pl są cenami w polskich złotych i są to ceny brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Do każdej ceny zamówionego towaru zostanie doliczony koszt przesyłki w zależności od wybranej formy jej dostarczenia.

   

8.

Sklep internetowy ViaVeritas.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.

   
9.

 

Za złożone zamówienie w sklepie internetowym ViaVeritas.pl zapłacić można następującymi sposobami:

 

        - zapłata gotówką (tylko przy odbiorze osobistym)

 

        - przelew pocztowy lub bankowy na rachunek sklepu

 

        - natychmiastowy transfer bankowy on-line dotpay logo2

          - płatności kartą kredytową
          - za pobraniem
  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay
10.

 

Księgarnia ViaVeritas dokłada wszelkich starań, aby czas realizacji zleceń był jak najkrótszy i wynosił max. 7 dni od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. Czas  realizacji zależy od dostępności towaru w magazynie lub u dostawcy.  Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki. W wyjątkowych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji, o czym niezwłocznie poinformuje Klienta. W przypadku wydłużenia terminu realizacji Klient może podjąć decyzje o rezygnacji z części lub całości zamówienia.

   
11.

 

Za datę przyjęcia zamówienia do realizacji uważa się datę złożenia zamówienia - dla płatności przy odbiorze, oraz datę zaksięgowania wpłaty na rachunku księgarni - przy płatności przelewem.

   
12.

 

Sklep internetowy ViaVeritas.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie przesyłki, wynikające z nieterminowości Poczty Polskiej.

   
13.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może bez podania przyczyny zwrócić towar zakupiony w Sklepie w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, czy zniszczeniu pudełka. Płyty CD, DVD muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Zwracany towar nie może nosić innych śladów używania.

   
14.

W przypadku odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt. Klient otrzyma zwrot wartości zakupionego produktu na wskazany w oświadczeniu rachunek bankowy. Koszty dostawy towaru podlegają zwrotowi.

   
15.

W przypadku stwierdzenia wad produktów lub niezgodności zawartości przesyłki ze złożonym zamówieniem, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 2 m-cy od daty zakupu.

W przypadku uznania reklamacji towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny, dostępny towar o tej samej lub podobnej wartości. Klient otrzyma także zwrot kosztów odesłania wadliwego towaru

   
16.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Odbierając towar Klient zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

   
17.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego. Sklep internetowy ViaVeritas.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

   

Partnerzy


logo 1  rcs zbliżenia katolik  pliszka

ikona

© Copyright 2024 - www.viaveritas.pl