sound by Jbgmusic

SŁUCHASZ TERAZ :                          Magda.Leny Frączek z płyty  "E F F A T H A" 

diagram-05

Poruszyło Cię słowo jednego z autorów? Podziel się z innymi, napisz do nas, umieścimy je w OKRUCHACH MĄDROŚCI. W innych tematach również czekamy na twoje zdanie.

lefkada villas

Akceptujemy płatności

dotpay logo2

platnosci

Czy pocałunek jest grzechem?

W Waszych listach pojawia się często temat całowania: ... co złego w całowaniu?... a jeżeli naprawdę się kochamy?... dlaczego Kościół zabrania?... a jeżeli oboje tego chcemy?... a przecież ksiądz powiedział, że...

Czytaj więcej...

Dojrzewanie do czystości - o. Józef Augustyn SJ

1. A Bóg widział, że wszystko, co uczynił było bardzo dobre
Seksualność jest darem samego Stwórcy. Została stworzona i uznana przez Niego wraz z całą naturą człowieka za dzieło bardzo dobre (Rdz 1, 31). Sam Stwórca każe nam więc patrzeć na naszą seksualność pozytywnie; nie ma w niej nic negatywnego, co należałoby z góry potępiać. Ciało o tyle, o ile jest seksualne, wyraża powołanie człowieka do wzajemności, to znaczy do miłości i wzajemnego daru z siebie samego.

Czytaj więcej...

Dlaczego nie współżyć przed ślubem

Jako nastolatek byłem dookoła bombardowany treściami pornograficznymi, przekazywanymi w przeróżny sposób, które mniej lub bardziej dosadnie docierały do mnie i pozostawiały ślad w moich myślach. Moi rówieśnicy też ulegali temu wpływowi. Coraz częściej słyszałem opowiadania kolegów o ich podbojach i zdobyczach, o zaliczonych panienkach.

Czytaj więcej...

Partnerzy


logo 1  rcs zbliżenia katolik  pliszka

ikona

© Copyright 2024 - www.viaveritas.pl